Veiklos sritys

Teikiame plataus spektro teisines paslaugas įvairiose srityse. Daugiausiai patirties turime sukaupę civilinės ir komercinės teisės srityje, sprendžiant sudėtingus konfliktinius klausimus, susijusius su įmonių veikla, dalyvaujant ginčuose, kylančiuose iš bankroto ar restruktūrizavimo teisinių santykių, taip pat padedant spręsti nekilnojamojo turto ir statybos teisės problemas.

Temide

Kartu su savo partneriais, galinčiais ir turinčiais reikiamą kompetenciją, užtikriname Klientų atstovavimą administracinėse, baudžiamosiose, viešųjų pirkimų, mokesčių teisės bylose.

Teikiame teisines paslaugas įmonėms ir jų grupėms, todėl galime profesionaliai atstovauti savo Klientų interesus įmonių teisės srityje, patarti įmonių steigimo, pertvarkymo, susijungimo ar įsigijimo klausimais. Verslo klientus taip pat konsultuojame mokesčių optimizavimo srityje, padedame steigiant įmones užsienyje, tarpininkaujame atidarant sąskaitas užsienio bankuose, konsultuojame verslo saugumo klausimais.

Turime nuolatinių Klientų, kuriems padedame verslo organizavimo Lietuvoje klausimais, užtikriname jiems virtualaus biuro, buhalterines, įmonių veiklos administravimo paslaugas, padedame savo Klientams leidimų užsieniečiams gyventi Lietuvoje išdavimo srityje.

Teikiame teisines paslaugas privatiems asmenims šeimos turto saugumo, paveldėjimo srityse, konsultuojame, atstovaujame ir vykdome turto patikėtinių veiklą.